Tüy Yolma Makinesi

Tüy Yolma Makinesi

Tüy Yolma Makinesi

Tüy Yolma Makinesi ile kesim sonrası tüy yolumlar dahada kolay olacaktır.
Tüy Yolma Makinesi tamamen steril ve hijyenik olduğundan çok tercih edilmektedirler. Tüy Yolma Makinesi galvaniz çelikten imal edildiğinden paslanmaz ve her zaman yeni gibi görünmektedir, tabiki her kullanım sonrası Tüy Yolma Makinesinin temizliğini yapmanız şartıyla.

Tüy Yolma Makinesi hangi kanatlı hayvanlar için kullanılır? Tecrübelerimize göre en çok bu kanatlı hayvanlarda kullanılmaktadır.
kaz tüy yolma, tavuk tüy yolma, hindi tüy yolma, ördek tüy yolma, bıldırcın tüy yolma ve güvercin tüy yolmada kullanılmaktadır. Bu kanatlı hayvanlardaki tüylerin yolma verimliliği ise ortalama % 95 tir.

Ful otomatik tüy yolma makinesi kullanımı çok basittir ve kolaydır.
5 dakika sıcak suda ( ortalama 55 derece ) kanatlı hayvanı bekleteceksiniz, sonra 1 dakika tüy yolma makinesinde kanatlı hayvanı çevirin ve tüy yolma makinesinden çıkartınız.Eğer 1 dakikadan fazla çevirme yaparsanız kanatlılarınızın kemikleri kırılacaktır.
Tüy Yolma Makinesi Efe Kuluçka Makineleri güvencesi ve garantisi ile satılmaktadır.


Ürün Karşılaştır (0)


Tüy yolma makinesi ev tipi

Tüy yolma makinesi ev tipi

Tüy yolma makinesi ev tipi Tüy yolma makinesi aralarında önde gelen en küçük ev tipi tüy yolma ..

₺795,00

1 den 1 e 1 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/akdenizplaza/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/akdenizplaza/public_html/system/library/log.php on line 14